10 LET V ŘADĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ PROFESIONÁLNÍ BIO KOSMETIKA

eminence-organics-amspa-best-professional-skin-care-education

 

Je nám potěšením se s Vámi podělit o skvělou zprávu. Éminence Organics Skin Care byla již po desáté v řadě zvolena American SPA Professional´s choice Awards nejoblíbenější profesionální bio kosmetikou. S celkovým počtem 8 000 hlasů pro nejoblíbenější produkt a produktové vzdělávání profesionálů se značka umístila na první příčce.

 

"Jsme touto zprávou opravdu poctěni. Chtěli bychom poděkovat všem členům našeho týmu a salonům, které s námi spolupracují, za jejich loajalitu, podporu a za to, že v nás věří. Toto ocenění je věnováno každému z vás." Říká tým z centrální pobočky ve Vancouveru v Kanadě.

 

OCENĚNÍ ZA VZDĚLÁVÁNÍ

Předávání odborných znalostí o produktech a vzdělávání je hlavním principem Éminence Organics. Neustále se snažíme prohlubovat znalosti a dovednosti v oboru péče o pokožku prostřednictvím certifikovaných školitelů. Každoročně proškolíme více než 40 000 profesionálů.

 

MILNÍK 10 LET

Jak nejlépe oslavit tento významný milník? Podívejme se na nejdůležitější momenty a důvody, proč salony po celém světě volí pro péči o klienty právě Éminence.

 

100% NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH

Nejen že je pro nás velmi důležité dodržování norem v organické péči o pleť, ale samozřejmostí je pro nás to, že všechny naše produkty vlastní certifikát Leaping Bunny, který je mezinárodně uznávaným standardem pro produkty netestované na zvířatech.

 

cruelty_free_bunny_logo

 

Kromě produktů netestovaných na zvířatech vytváří Éminence Organics také množství veganských produktů.

 

ORGANICKÁ PÉČE S VIDITELNÝMI VÝSLEDKY

Součástí našeho poslání je poskytovat našim zákazníkům certifikovanou organickou péči. Současně zaručujeme opravdu viditelné výsledky.  V uplynulých deseti letech jsme vytvořili několik řad zaměřených na dosažení výsledků, jako je například Age Corrective Ultra nebo Acne Advanced.

 Eminence-Organics-Acne-Advanced-Collection-Fruit&Mint

 

CERTIFIKOVANÉ SADY EMINENCE ORGANICS

Naše certifikované sady v Maďarsku získaly mnoho ocenění za organické postupy pěstování a architekturu, která krásně zapadá do místní krajiny.

Rostliny a plodiny zde vypěstované se prodávají na místních zemědělských trzích, jsou používány k výrobě šťáv a džusů pro nadaci Éminence Kids v Maďarsku a samozřejmě využívány k výrobě produktů Éminence Organics.

 

eminence-organics-certified-organic-farm

 

NADACE EMINENCE KIDS

Prezident Éminence Organics, Boldijarre Coronczay, se zotavil z dětské leukémie. Věří, že právě holistická péče hrála důležitou roli v jeho uzdravení. V roce 2015 proto založil nadaci Éminence Kids, aby zajistil pro vážně nemocné děti po celém světě zdravé a výživné potraviny.

 

Poskytli jsme více než 70 000 porcí jídel nemocným dětem v Kanadě, USA a Maďarsku. Jsme velmi vděčni partnerským salonům, bez jejichž pomoci by to nebylo možné.

 

eminence-kids-foundation

 

FOREST FOR THE FUTURE

Náš zájem o charitu je základním stavebním kamenem úspěchu. Díky partnerství s Trees For The Future může naše nadace Forest For The Future vysadit strom za každý prodaný produkt.

Prostřednictvím Forest Gardens Projekt jsme pomohli více než 284 rodinám v Senegalu vytvořit vlastní sady a zvýšit tak jejich příjmy.

V roce 2016 jsme získali ocenění ISPA Innovate Award za to, že jsme jako první společnost zabývající se péčí o pleť zasadili více než 11 milionů stromů po celém světě.

 

 TABULKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY
NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A
POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS S JEJICH POUŽÍVÁNÍM.   VÍCE INFORMACÍ O ZÁSADÁCH POUŽÍVÁNÍ SOUBORŮ COOKIE