Kontaktujte nás: +420 734 236 363 | info@eminence-organics.eu

O NÁS

Jsme společnost ORGANIC CARE, s.r.o., a rádi bychom vám přiblížili, kdo jsme a co nás motivuje v naší činnosti. Jsme distributorem profesionální značky Éminence Organics, která se specializuje na organickou kosmetiku. 

Spolupracujeme s kosmetickými salony po celé České republice a nabízíme kompletní zaškolovací a vzdělávací systém ušitý na míru profesionálům, kteří se rozhodli pro práci s revolučním brandem odpovídajícímu trendům doby.

Naše cesta je profesionalita, výsledek, funkčnost, šetrnost, udržitelnost, modernost a úcta k potřebám jednotlivce. Spolupráci stavíme na etických vztazích a vážíme si každého nového klienta. Společně tvoříme tým vzájemné podpory a inspirace.

Jsme tým složený z lidí z oboru i mimo něj. Náš background je kosmetologie, holistická medicína a ekonomie.

Láska ke zdravé péči o pleť je pilířem našeho podnikání

Respekt k planetě je pro nás dalším důležitým principem. 

Čerpáme ze zkušeností ze zahraničí, které přinášíme do naší práce. Sledujeme nejnovější trendy a inovace v kosmetickém průmyslu. 

Naše firma je místem, kde se setkáváme s našimi zákazníky. Jsme připraveni vám poskytnout odborné rady a nasměrovat vás správným směrem, až už jste začínající salon, odborník s mnoholetou praxí, terapeut nebo koncový zákazník.

Věříme, že každý z nás je jedinečný a zaslouží si maximální osobní i odbornou péči. Jsme tu pro vás a je nám ctí být vaším průvodcem na cestě k úspěšnému podnikání.

O nás

logo png

 

Rádi bychom vám představili značku kosmetiky, kterou opravdu stojí za to vyzkoušet.

ÉMINENCE ORGANICS je kosmetická značka, která pochází z Maďarska. Jejich kosmetika je certifikovaná, což zaručuje kvalitu jejích produktů. Sází totiž na biodynamické, organické a přírodní ingredience, které jsou pěstovány se zvláštním ohledem na přírodu a naši planetu. Díky tomu jsou výrobky Éminence Organics šetrné k pokožce i životnímu prostředí. 

Získala mnoho ocenění. Je to díky jejím vynikajícím výsledkům a výjimečnému složení. Produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin, což je zárukou pro kvalitní péči o vaši pokožku.  

Je používána především i v kosmetických salonech, wellness a Spa.  

Stala se členem B-corporation. Tato organizace spojuje obchod s pozitivním vlivem na společnost a životní prostředí. To znamená, že nakupováním našich produktů podporujete slušné pracovní podmínky, udržitelnost a férové zacházení s lidmi. 

Jedinečným rysem této značky je i to, že za každý prodaný maloobchodní produkt zasadí strom. Tímto způsobem Éminence Organics vyjadřuje svou lásku k přírodě a snahu o udržitelnost. 

Doufáme, že jsme vás zaujali a přesvědčili, že kosmetika Éminence Organics je skvělou volbou. Vyzkoušejte ji a poznáte, v čem tkví její jedinečnost.

Affiliate program