INSTITUT ÉMINENCE ORGANICS

Palác opata Žďárského kláštera na Zelném trhu v Brně - krasné barokně-klasicistní vyvrcholení horního průčelí tak významného náměstí, jakým Zelný trh pro Brno bezesporu je.

Navíc na ose průčelí osově ustoupeného oproti okolním průčelím, čímž je docílena ještě o něco větší mimořádnost a působivost, jakýsi barokní “point de vue”, tedy bod pohledu, kterým barokní architekti obohacovali uspořádání parků a měst.

Tento krásný dům, v krásném městě, jsme vybrali pro sídlo Institutu Éminence Organics. Rozhodli jsme se využít sílu a ducha, který tento prostor skýtá. Využít sílu tržiště, které na "Zelňáku" oživuje den nabídkou ovoce a zeleniny, květin a bylin.

Všechny tyto živé suroviny plní nádobky produktů Éminence Organics a určují podobu a sílu organických pleťových rituálů. Vytvořili jsme holistické centrum, které nabízí vzdělávání, boutique a salon v jednom.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

CHCI SE OBJEDNAT ONLINE

nebo na telefonním čísle 604 759 116 

 

 

 

 

Nejprodávanější

999
210019992100

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY
NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A
POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS S JEJICH POUŽÍVÁNÍM.   VÍCE INFORMACÍ O ZÁSADÁCH POUŽÍVÁNÍ SOUBORŮ COOKIE