Charita

Eminence se zavázala poskytovat pomoc těm, kteří ji potřebují, prostřednictvím charitativních příspěvků a podpory.

 

FOREST FOR THE FUTURE

Náš program „Forest For The Future“, ve spolupráci s neziskovou organizací Trees for the Future, pomáhá učit zemědělce v rozvojových zemích, jak vytvářet produktivní a udržitelné Forest Gardens. Za každý prodaný výrobek zasadíme jeden strom, který umožní rozvoj těchto Forest Gardens v chudých oblastech. Tak pomáháme místním obyvatelům obnovit své životní prostředí, pěstovat vlastní jídlo a budovat udržitelné příjmy pro sebe, své rodiny a místní komunitu. Éminence vysadila více než 20 mil. stromů a je pyšná na to, že je schopna nepřetržitě přispívat k rozvoji projektu Forest Gardens .Zavazujeme se zasadit strom za každý maloobchodní výrobek, který prodáme.

fftf-charity-page-image-1

 

EMINENCE KIDS FOUNDATION – nadace pro děti

Věříme, že poskytování organických a výživných potravin, získaných z místních zdrojů, je nezbytnou součástí léčby a prevence zdraví vážně nemocných dětí. Tato nadace daruje organické ovoce, zeleninu a potraviny nemocným dětem po celém světě.

eminence-organics-ekids-charities-v4

VÝZKUM RAKOVINY

Výzkum rakoviny byl vždy blízký našim srdcím.

Éminence je hrdým zastáncem výzkumu rakoviny prsu a od roku 2007 přispěla stovkami tisíc dolarů na její výzkum. Členové našeho týmu se také každý rok účastní běhu Canadian Cancer Society Run for the Cure (ve prospěch iniciativ v oblasti rakoviny prsu), s výjimkou roku 2020, kdy běhu zabránil COVID-19.

Jsme také pravidelnými přispěvateli do Canadian Cancer Society a dětských zdravotních nadací po celé Severní Americe prostřednictvím peněžních darů a produktů pro různé fundraisingové akce.

team-photo-run-for-the-cure-vwa-9-oct-2018

OSTATNÍ

Po celý rok přispíváme několika dalším charitativním organizacím a neustále hledáme oblasti, kde můžeme nabídnout naši podporu.eminence-organics-skincare-charity-logos-sep-2022