Charita

Eminence se zavázala poskytovat pomoc těm, kteří ji potřebují, prostřednictvím charitativních příspěvků a podpory.

 

FOREST FOR THE FUTURE

Náš program „Forest For The Future“, ve spolupráci s neziskovou organizací Trees for the Future, pomáhá učit zemědělce v rozvojových zemích, jak vytvářet produktivní a udržitelné Forest Gardens. Za každý prodaný výrobek zasadíme jeden strom, který umožní rozvoj těchto Forest Gardens v chudých oblastech. Tak pomáháme místním obyvatelům obnovit své životní prostředí, pěstovat vlastní jídlo a budovat udržitelné příjmy pro sebe, své rodiny a místní komunitu. Éminence vysadila více než 15 mil. stromů a je pyšná na to, že je schopna nepřetržitě přispívat k rozvoji projektu Forest Gardens .Zavazujeme se zasadit strom za každý maloobchodní výrobek, který prodáme.

charity

 

EMINENCE KIDS FOUNDATION – nadace pro děti

Věříme, že poskytování organických a výživných potravin, získaných z místních zdrojů, je nezbytnou součástí léčby a prevence zdraví vážně nemocných dětí. Tato nadace daruje organické ovoce, zeleninu a potraviny nemocným dětem po celém světě.

bkakbluelogoweb_2

VÝZKUM RAKOVINY

Výzkum rakoviny byl vždy blízko našemu srdci, protože prezident společnosti Boldijarre Koronczay v dětství přežil leukemii.

Eminence je hrdá na podporu nadace pro výzkum rakoviny prsu. Od roku 2007 přispěla více než 100 tis. dolary. Za každý prodaný Krém z čajových růží darujeme 5 dolarů kanadským a americkým nadacím pro výzkum rakoviny prsu. Naši zaměstnanci se také každoročně účastní běhu na podporu výzkumu rakoviny prsu (Annual Canadian Breast Cancer Foundation Run for the Cure).

Také pravidelně peněžně přispíváme nadaci pro výzkum leukémie (Leukemia Lymphoma Society) a nadaci pro výzkum rakoviny plic (Lung Cancer Research Foundation) a prostřednictvím produktových darů na akce pro získání finančních prostředků.

eminence-breast-cancer-run-2016

OSTATNÍ

Po celý rok přispíváme několika dalším charitativním organizacím a neustále hledáme oblasti, kde můžeme nabídnout naši podporu.eminence-organics-skincare-charity-logo-april-17-2017