Kontaktujte nás: +420 734 236 363 | info@eminence-organics.eu

Více o Éminence Organics

 OCENĚNÍ
ocenění 2023

FOREST FOR THE FUTURE

Eminence Organics, v rámci své iniciativy Forest for the Future™, zasazuje strom za každý prodaný maloobchodní produkt, což v tuto chvíli představuje více než 25 milionů stromů. Tato snaha není pouze o podpoře životního prostředí, ale také o změnu ve světě.

Emi-Forests-for-the-Future-Logo-Colour

Každý strom může ročně produkovat až 260 liber kyslíku a mít další pozitivní dopady, jako je snižování teploty vzduchu, podpora biodiverzity a zlepšení úrodnosti půdy.

Společnost spolupracuje s organizací Trees for the Future (TREES), poskytuje vzdělání a podporuje snahu o zalesňování ve více než 22 zemích. Tento program umožňuje farmářům překonat cyklus degradace půdy, nedostatku potravin a chudoby prostřednictvím školení v agrolesnictví a udržitelném využívání půdy. Stromy, které napodobují přirozený ekosystém, umožňují farmářům pěstovat rozmanitější plodiny v omezeném prostoru a přispívají k obnově půdy a biodiverzity. Díky této iniciativě mají farmáři přístup k různým druhům stromů, což zlepšuje jejich zdraví a příjmy. Celkově toto úsilí nejen přispívá k ochraně životního prostředí, ale také mění životy rodin po celém světě.

fftf-footer-image-25-mil

CHARITA

EMINENCE KIDS FOUNDATION - nadace pro děti

V Éminence Organics věří, že poskytování organických a výživných potravin, získaných z místních zdrojů, je nezbytnou součástí léčby a prevence zdraví vážně nemocných dětí. Tato nadace daruje organické ovoce, zeleninu a potraviny nemocným dětem po celém světě.

VÝZKUM RAKOVINY

Éminence Organics je hrdým zastáncem výzkumu rakoviny prsu a od roku 2007 přispěla stovkami tisíc dolarů na její výzkum. Členové našeho týmu se také každý rok účastní běhu Canadian Cancer Society Run for the Cure (ve prospěch iniciativ v oblasti rakoviny prsu), s výjimkou roku 2020, kdy běhu zabránil COVID-19.

Je také pravidelným přispěvatelem do Canadian Cancer Society a dětských zdravotních nadací po celé Severní Americe prostřednictvím peněžních darů a produktů pro různé fundraisingové akce.

OSTATNÍ

Po celý rok přispívá několika dalším charitativním organizacím a neustále hledá oblasti, kde může nabídnout podporu.

eminence-organics-skincare-charity-logos-sep-2022

 

PROHLÁŠENÍ O PRAVOSTI PRODUKTŮ

Všechny originální produkty Éminence Organics jsou prodávány výhradně prostřednictvím autorizovaných salonů a distributorů. Na internetu lze najít levnější napodobeniny, které však nejsou originálními produkty Éminence Organics. Liší se ve složení, případně se jedná o produkty s prošlou dobou trvanlivosti.

ORGANIC CARE s. r. o. jako jediné výhradní zastoupení Éminence Organics v České a Slovenské republice se od těchto neautorizovaných prodejců zcela distancuje a varuje své zákazníky před nákupem padělků, které mohou v krajním případě způsobit i poškození pleti.

Važte si své pleti a neriskujte její zdraví.

2024-best-sellers-homepage-newsletter-signup-image

 

Affiliate program