Kontaktujte nás: +420 734 236 363 | info@eminence-organics.eu

FAQ

Jak se mohu stát autorizovaným partnerem Éminence Organics?

SPA, salony a certifikovaní profesionálové, kteří mají zájem o více informací o spolupráci, nás mohou kontaktovat na adrese info@eminence-organics.eu nebo na telefonním čísle 734 236 363.

Jsou použité plastové obaly bezpečné?

Ano. Všechny naše plastové obaly jsou bez BPA (Bisfenol A).

Jsou výrobky vhodné pro vegany?

Ano, velké množství našich výrobků je vhodných pro vegany. Více informací na info@eminence-organics.eu

Jsou výrobky bez obsahu lepku?

Velké množství našich výrobků je bez obsahu lepku.

Chápeme, že někteří naši zákazníci mají alergie nebo jsou citliví na určité složky. V případě lepku může být u některých lidí alergie vyvolaná pouze v případě výskytu lepku v trávicím traktu (Jinými slovy, pouze pokud je požit.) Mnoho lidí s alergií na lepek může stále používat výrobky obsahující pšeničné složky (jako je hydrolyzovaná pšeničná bílkovina) bez jakékoliv reakce, pokud jsou aplikovány na pleť.

Doporučujeme váš stav konzultovat s lékařem, který může provést test.

Co znamená stimulační („HOT“) péče?

Stimulační přípravky Éminence Organics obsahují papriku a/nebo kopřivu, která může na pokožce způsobit mírné brnění nebo mravenčení a zahřátí. Tato péče stimuluje oběhový systém a prokrvuje pokožku. Tím způsobuje obnovu kožních buněk, detoxikuje ji a okysličuje.

Jaké jsou procentuální podíly organických složek v produktech Éminence Organic Skin Care?

Pokud jde o organický obsah a zdravé přísady, jsme na vrcholu odvětví péče o pleť. Přesto je Eminence Organics stále nejúčinnější organickou péčí o pleť na současném trhu. Naše produkty obsahují minimálně 70 % - 95% organických složek. Zbývající procento složek odpovídá filozofii společnosti, která zní:

VĚŘÍME V:
  • Organic                                     
  • Natural               
  • Biodynamic®     
  • Sustainable        
  • Cruelty Free
ŘÍKÁME NE:
  • Parabeny   
  • Ftaláty
  • Laurylsulfát sodný
  • Propylenglykol
  • Testování na zvířatech

 

Mohou vaše přípravky používat i těhotné ženy a alergičtí lidé?

Žádných chemických složek se nemusíte bát, v přípravcích Éminence je nenajdete. I tak ale raději pečlivě prozkoumejte složení, zda nejste alergičtí na některé obsažené přírodní složky.

Proč existují malé rozdíly v barvě stejného druhu výrobku?

Přírodní, organické a biodynamické ingredience se mohou nepatrně lišit v závislosti na sklizni. Konečná barva výrobku se tedy může také mírně lišit. Tyto nepatrné změny nemají vliv na účinnost produktu.

Proč neustále inovujete stávající výrobky a vytváříte nové.

Eminence neustále inovuje obsah výrobků, aby dosáhla nejlepších výsledků. Rovněž využívá nejnovější poznatky v péči o pokožku, aby pravidelně vytvářela nové organické výrobky.

Jaké konzervační látky Éminence Organics používá?

Používá výhradně přírodní konzervační látky nejvhodnější pro daný produkt, které optimalizují antioxidanty z ovoce, zeleniny a bylin. Průměrná doba trvanlivosti našich produktů je 12 měsíců.

Co znamená „Organic Phytonutrient Blend TM“?

Eminence neustále inovuje obsah svých výrobků, aby dosáhla nejlepších výsledků. Organic Phytonutrient Blend TM  je směs organického ovoce a zeleniny, která je přímo na míru přizpůsobena specifické péči o pleť a poskytuje co nejlepší výsledky.

Vytvořením směsi šité přímo na míru typu pleti je Éminence schopna jí zajistit velké množství živin. Tyto směsi mají přirozený obsah antioxidantů a poskytují pleti dostatečnou ochranu. Zajišťují, že z každého ovoce, zeleniny, rostliny nebo květiny získáme největší užitek.   

Co znamená Biocomplex2TM?

Původní antioxidační komplex, Biocomplex TM jsme uvedli před více než 10 lety. Od té doby věda v péči o pleť pokročila a my jsme tak nalezli ještě větší škálu vitaminů a antioxidantů, které lze získat přímo z ovoce a zeleniny. To vede k dalším přínosům v péči o pleť.

Rozsáhlý výzkum přispěl k vývoji Biocomplex2TM  , který obsahuje ještě více antioxidantů a tak dodává pleti zářivý vzhled, sílu a vitalitu.

Obsahuje certifikované výtažky z baobabu, citronu, kokosu, mrkve, indického angreštu, akai, goji, barbadoské třešně a camu camu. Obsahuje také kyselinu alfa-lipoovou a koenzym Q10.

Co znamená SLS? Používá Eminence Organics nějaké alternativy této látky?

Sodiumlaurylsulfát (SLS) je pěnivý prostředek používaný v pěnách do koupele, v pěnivých přípravcích nebo v odmašťovačích. Eminence tuto látku nepoužívá a nahrazuje ji nedráždivými přírodními ingrediencemi, jako je Coco glucoside získaný z kokosového oleje.

Jsou výrobky Eminence Organics parfemované nebo jsou do nich přidaná barviva?

Používáme jen přírodní esenciální oleje a čistá barviva získané z ovoce, zeleniny, bylin a čajů, abychom vylepšili některé barvy a vůně našich výrobků.

Odkud Eminence získává ingredience?

Získává nejkvalitnější přísady z celého světa a spojujeje s tradiční maďarskou výrobou, aby vytvořila tu nejlepší péči o pleť. Většina  kosmetiky je vyráběna v Maďarsku a malá část v Severní Americe s využitím maďarských receptur a těch nejlepších ingrediencí.

Affiliate program