Základní kroky péče o pleť

 

cleanser_essential_skinČištění

 

Vyberte správný čisticí přípravek vhodný pro typ vaší pleti. Naneste malé množství do dlaně a smíchejte s trochou vlažné vody. Krouživými pohyby aplikujte na obličej přibližně po dobu 30 sekund. Poté odstraňte vatovým tamponem nebo houbičkou a důkladně smyjte střídavě teplou a studenou vodou. Osušte ručníkem. Takto odstraníte z povrchu pleti nečistoty a připravíte ji na tonizaci a hydrataci.

 

tonique_essential_skinTonizace

 

Vyberte správné tonikum dle typu vaší pleti a naneste pomocí spreje jednu až dvě dávky na obličej. Nechte působit. Tonika jsou důležitá pro udržení přirozeného pH pokožky a dodání vitamínů a minerálů. Vaše pleť bude omlazená a voňavá díky přírodnímu aroma ovoce a bylinek.

 

     Rosehip Triple C+E Firming Oil_web      SPECIÁLNÍ PÉČE

Dopřejte své pleti ještě víc. O nedostatečně pevnou, problematickou nebo citlivou pleť se postarají aktivní séra, která určitě rádi zařadíte do každodenní péče, jakmile pocítíte jejich účinky a sílu.

 

daily-step-4Hydratace

 

Pomocí hydratačního krému, vhodného pro váš typ pleti, jí dodáte vláhu. Dokonce i mastná pleť potřebuje lehce hydratovat a udržovat ji tak jemnou a pružnou. Aplikujte vrstvu hydratačního krému na obličej a krk a nechte působit. Pro snadnější aplikaci smíchejte s malým množstvím vody. Pro větší hydrataci naneste silnější vrstvu v oblasti se suchou pletí.

 

daily-step-5Noční péče

 

Hydratujte pleť a zmírněte tak známky stárnutí díky přípravkům, které ji vyživují a podporují její přirozenou obnovu během spánku. Díky aktivním složkám v našich výrobcích pro noční péči se budete probouzet se zářivou a mladistvě vypadající pokožkou.