Péče o pleť

 

Éminence Organics používá jen ty nejlepší přírodní organické a biodynamické ingredience, které přinášejí našich zákazníkům nejzdravější a nejúčinnější přípravky pro péči o pleť.

Biodynamické ingredience

Latinský překlad slova biodynamika znamená „živá energie“. Zohledňuje filozofii spojující harmonické cykly růstu rostlin s intenzivními cykly Měsíce. Tuto teorii pěstování rostlin s využitím rytmických cyklů Slunce, Měsíce a planet představil Rudolph Steiner už před 150 lety. Éminence využívá jeho učení a aplikuje ho v pěstování bio rostlin pro své přípravky, vše bez chemických postřiků a umělých hnojiv.

img_0188

 

Organické ingredience

Zdravá pleť je odrazem toho, co dodáváme tělu. Zevnitř a zvenčí. To je důvod, proč vyrábíme prvotřídní ingredience z ekologických farem po celém světě tak, abychom si byli jisti, že budou nejčistší a nejúčinnější.

Organická péče o pleť je založena na holistickém přístupu k zemědělství a výrobě. Moderní zemědělství často zbavuje půdu živin a produkuje geneticky modifikované rostliny. Éminence vybírá jen organické složky bez obsažených chemických látek. Naše výrobky neobsahují žádné škodlivé chemické látky, jako jsou parabeny, vazelína, minerální oleje, propylenglykol nebo laurylsulfát sodný.

 

img_4520_1

 

Přírodní ingredience

Naše výrobky jsou vyráběny z čerstvých ovocných šťáv, rostlin a exotického koření. Jsou neuvěřitelně bohaté na živiny, proto jsou pro vás nejen nejzdravější volbou, ale také nejefektivnější péčí o pleť zaměřenou na výsledky. Vitamíny jsou získávány v jejich zcela přirozené podobě. Zaručují tak opravdu viditelné výsledky. Výrobky mají takové regenerační schopnosti, jaké jen příroda může nabídnout.

 

img_5302_1