O nás

Vítejte vE SVĚTĚ ORGANICKÉ KOSMETIKY Éminence

Hledáte čistě organickou pleťovou kosmetiku?

Hledáte kvalitní a prokazatelně účinné bio produkty?

Dovolte, abychom Vám představili oceňovanou bio produktovou řadu Éminence Organic Skin Care.

Éminence Organic Skin Care spatřila světlo světa před více než půl stoletím v maďarské vesničce nedaleko Budapešti, kde se ekologické a biodynamické zemědělství staly přirozenou součástí života. Oceňovaná a na výsledky orientovaná přírodní pleťová biokosmetika značky Éminence je založena na ojedinělém přístupu k pěstování těch nejlepších surovin, jež nám Matka příroda nabízí, ve spojení s padesátiletými znalostmi místních bylin, ovoce a zeleniny.

woman-in-lavender-field-blue-sky-700px-wide-lr

 

Objevte naši oceňovanou a na výsledky orientovanou produktovou řadu vyráběnou z přírodních, ekologických a biodynamických surovin.

Kosmetická řada Éminence Organic Skin Care nabízí vskutku výjimečný zážitek díky oceňovaným a velmi účinným ekologickým a biodynamickým přípravkům, které jsou natolik přírodní, že můžete rozpoznat čerstvou ovocnou dužinu i semínka a cítit vůni aromatických bylin. Společnost Éminence, jež byla založena v Maďarsku v roce 1958, zosobňuje více než půlstoletí mistrovství bylinářů i jejich znalosti staletími osvědčených, nepřekonatelných omlazovacích technik.

Windmill

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.