Certifikace a Členství

Naše společnost získala řadu certifikací, které dokazují náš závazek k ekologickému zemědělství a nádherným lázeňským zážitkům.

b_corp_73pix  B Corporation®

Společnosti certifikované jako B Corporation jsou leadři podnikaní s dobrým úmyslem. Splňují nejvyšší standardy společenské a environmentální hodnoty, transparentnosti a odpovědnosti. Využívají podnikání pro dobrou věc – pomáhají při řešení sociálních a environmentálních problémů.

Existuje více než 1900 společností certifikovaných jako B corporations a více nez 130 odvětví v 50 zemích světa s jednostným cílem – nově definovat úspěch podnikání.

Více se dočtete na https://www.bcorporation.net/community/eminence-organic-skin-care-inc

 LeapingBunny  LEAPING BUNNY

Certifikát Leaping Bunny představuje jediný mezinárodní certifikát týkající se záruky o netestování na zvířatech. Logo králíčka ve skoku zaručuje, že výrobek ani jeho jednotlivé ingredience nebyly testovány na zvířatech.

Několik organizací zabývajících se ochranou zvířat se proto dalo dohromady a sestavili CCIC koalici (z anglického Coalition for Consumer Information on Cosmetics - koalice pro informování spotřebitele o kosmetice), která utvořila jednotný mezinárodní standard a mezinárodně platné logo.

Organizace nepovoluje testování produktů ani jejich jednotlivých složek na zvířatech ve všech fázích výroby. Certifikát uděluje na rok nezávislá kontrolní společnost, která může provádět namátkové kontroly dodržování pravidel.

http://www.leapingbunny.org/

FSC  FSC CERTIFIED PRINTING METHODS

FSC je mezinárodní certifikační systém zaměřený na podporu zodpovědného řízení světových lesů. Základní myšlenkou organizace FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů celého světa, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy.

ca.fsc.org

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.