Certifikace a Členství

Naše společnost získala řadu certifikací, které dokazují náš závazek k ekologickému zemědělství a nádherným lázeňským zážitkům.

b_corp_73pix  B Corporation®

Značka Éminence organics jako první profesionální kosmetická péče na světě získala před dvěma lety označení Certifie B Corporation®. Toto ocenění náleží jen firmám, které se skutečně zajímají o životní prostředí, aktivně potlačují všechny negativní stránky své produkce tak, aby jejich byznys nezasahoval do zdraví planety Země a splňují přísné standardy této nezávislé organizace. Při výrobě funguje společnost Éminence organics v souladu s nejekologičtějšími postupy. Maďarská firma využívá energii ze solárních a větrných zdrojů a v laboratořích je zavedeno geotermální vytápění.

 

Více se dočtete na https://www.bcorporation.net/community/eminence-organic-skin-care-inc

 cruelty free  cruelty free  Beauty without bunnies

 

Éminence Organics odmítá provádět, zadávat, platit nebo povolovat testy na zvířatech pro ingredience svých produktů a produkty samotné.

https://crueltyfree.peta.org/company/eminence-organic-skin-care/

FSC  FSC CERTIFIED PRINTING METHODS

FSC je mezinárodní certifikační systém zaměřený na podporu zodpovědného řízení světových lesů. Základní myšlenkou organizace FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů celého světa, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy.

ca.fsc.org