Certifikace a Členství

Naše společnost získala řadu certifikací, které dokazují náš závazek k ekologickému zemědělství a nádherným lázeňským zážitkům.

b_corp_73pix  B Corporation®

Značka Éminence organics jako první profesionální kosmetická péče na světě získala před dvěma lety označení Certifie B Corporation®. Toto ocenění náleží jen firmám, které se skutečně zajímají o životní prostředí, aktivně potlačují všechny negativní stránky své produkce tak, aby jejich byznys nezasahoval do zdraví planety Země a splňují přísné standardy této nezávislé organizace. Při výrobě funguje společnost Éminence organics v souladu s nejekologičtějšími postupy. Maďarská firma využívá energii ze solárních a větrných zdrojů a v laboratořích je zavedeno geotermální vytápění.

 

Více se dočtete na https://www.bcorporation.net/community/eminence-organic-skin-care-inc

 LeapingBunny  LEAPING BUNNY

Certifikát Leaping Bunny představuje jediný mezinárodní certifikát týkající se záruky o netestování na zvířatech. Logo králíčka ve skoku zaručuje, že výrobek ani jeho jednotlivé ingredience nebyly testovány na zvířatech.

Několik organizací zabývajících se ochranou zvířat se proto dalo dohromady a sestavili CCIC koalici (z anglického Coalition for Consumer Information on Cosmetics - koalice pro informování spotřebitele o kosmetice), která utvořila jednotný mezinárodní standard a mezinárodně platné logo.

Organizace nepovoluje testování produktů ani jejich jednotlivých složek na zvířatech ve všech fázích výroby. Certifikát uděluje na rok nezávislá kontrolní společnost, která může provádět namátkové kontroly dodržování pravidel.

http://www.leapingbunny.org/

FSC  FSC CERTIFIED PRINTING METHODS

FSC je mezinárodní certifikační systém zaměřený na podporu zodpovědného řízení světových lesů. Základní myšlenkou organizace FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů celého světa, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy.

ca.fsc.org