Časté dotazy

Jak se mohu stát autorizovaným partnerem Éminence?

SPA, salony a certifikovaní profesionálové, kteří mají zájem o více informací o spolupráci, nás mohou kontaktovat na adrese info@eminence-organics.eu nebo na telefonním čísle 734 236 363.

Jsou vaše plastové obaly bezpečné?

Ano. Všechny naše plastové obaly jsou bez BPA (Bisfenol A).

Jsou vaše výrobky vhodné pro vegany?

Ano, velké množství našich výrobků je vhodných pro vegany. Více informací na info@eminence-organics.eu

Jsou vaše výrobky bez obsahu lepku?

Velké množství našich výrobků je bez obsahu lepku.

Chápeme, že někteří naši zákazníci mají alergie nebo jsou citliví na určité složky. V případě lepku může být u některých lidí alergie vyvolaná pouze v případě výskytu lepku v trávicím traktu (Jinými slovy, pouze pokud je požit.) Mnoho lidí s alergií na lepek může stále používat výrobky obsahující pšeničné složky (jako je hydrolyzovaná pšeničná bílkovina) bez jakékoliv reakce, pokud jsou aplikovány na pleť.

Doporučujeme váš stav konzultovat s lékařem, který může provést test.

Co znamená stimulační („HOT“) péče?

Naše stimulační přípravky obsahují papriku a/nebo kopřivu, která může na pokožce způsobit mírné brnění nebo mravenčení a zahřátí. Tato péče stimuluje oběhový systém a prokrvuje pokožku. Tím způsobuje obnovu kožních buněk, detoxikuje ji a okysličuje.

Jaké jsou procentuální podíly organických složek v produktech Eminence Organic Skin Care?

Pokud jde o organický obsah a zdravé přísady, jsme na vrcholu odvětví péče o pleť. Přesto je Eminence Organics stále nejúčinnější organickou péčí o pleť na současném trhu. Naše produkty obsahují minimálně 70 % - 95% organických složek. Zbývající procento složek odpovídá filozofii společnosti, která zní:

VĚŘÍME V:
  • Organic                                     
  • Natural               
  • Biodynamic®     
  • Sustainable        
  • Cruelty Free
ŘÍKÁME NE:
  • Parabeny   
  • Ftaláty
  • Laurylsulfát sodný
  • Propylenglykol
  • Testování na zvířatech

 

Mohou vaše přípravky používat i těhotné ženy a alergičtí lidé?

Žádných chemických složek se nemusíte bát, v přípravcích Éminence je nenajdete. I tak ale raději pečlivě prozkoumejte složení, zda nejste alergičtí na některé obsažené přírodní složky.

Jak je možné vyrábět tak velké množství výrobků ručně?

Naše ingredience jsou stále ručně sbírané a ručně připravované, což je součástí naší ekologické filozofie. V Maďarsku zaměstnáváme mnoho zemědělských dělníků a lidí ve výrobě. Neustále tyto týmy rozšiřujeme, abychom udrželi krok s rostoucím počtem našich zákazníků.

Proč existují malé rozdíly v barvě stejného druhu výrobku?

Naše přírodní, organické a biodynamické ingredience se mohou nepatrně lišit v závislosti na sklizni. Konečná barva výrobku se tedy může také mírně lišit. Tyto nepatrné změny nemají vliv na účinnost produktu.

Proč neustále inovujete stávající výrobky a vytváříte nové.

Eminence neustále inovuje obsah výrobků, aby dosáhla nejlepších výsledků. Rovněž využíváme nejnovější poznatky v péči o pokožku, abychom pravidelně vytvářeli nové organické výrobky.

Jaké konzervační látky Eminence Organics používá?

Používáme výhradně přírodní konzervační látky nejvhodnější pro daný produkt, které optimalizují antioxidanty z ovoce, zeleniny a bylin. Průměrná doba trvanlivosti našich produktů je 12 měsíců.

Co znamená „Organic Phytonutrient Blend TM“?

Eminence neustále inovuje obsah svých výrobků, aby dosáhla nejlepších výsledků. Organic Phytonutrient Blend TM  je směs organického ovoce a zeleniny, která je přímo na míru přizpůsobena specifické péči o pleť a poskytuje co nejlepší výsledky.

Zjistili jsme, že pokud jde o ovoce a zeleninu, pak platí že „více je více“. Vytvořením směsi šité přímo na míru typu pleti jsme schopni jí zajistit velké množství živin. Tyto směsi mají přirozený obsah antioxidantů a poskytují pleti dostatečnou ochranu. Zajišťují, že z každého ovoce, zeleniny, rostliny nebo květiny získáme největší užitek.   

Co znamená Biocomplex2TM?

Původní antioxidační komplex, Biocomplex TM jsme uvedli před více než 10 lety. Od té doby věda v péči o pleť pokročila a my jsme tak nalezli ještě větší škálu vitaminů a antioxidantů, které lze získat přímo z ovoce a zeleniny. To vede k dalším přínosům v péči o pleť.

Rozsáhlý výzkum přispěl k vývoji Biocomplex2TM  , který obsahuje ještě více antioxidantů a tak dodává pleti zářivý vzhled, sílu a vitalitu.

Obsahuje certifikované výtažky z baobabu, citronu, kokosu, mrkve, indického angreštu, akai, goji, barbadoské třešně a camu camu. Obsahuje také kyselinu alfa-lipoovou a koenzym Q10.

Co znamená SLS? Používá Eminence Organics nějaké alternativy této látky?

Sodiumlaurylsulfát (SLS) je pěnivý prostředek používaný v pěnách do koupele, v pěnivých přípravcích nebo v odmašťovačích. Eminence tuto látku nepoužívá a nahrazuje ji nedráždivými přírodními ingrediencemi, jako je Coco glucoside získaný z kokosového oleje.

Jsou výrobky Eminence Organics parfemované nebo jsou do nich přidaná barviva?

Používáme jen přírodní esenciální oleje a čistá barviva získané z ovoce, zeleniny, bylin a čajů, abychom vylepšili některé barvy a vůně našich výrobků.

Odkud Eminence získává ingredience?

Získáváme nejkvalitnější přísady z celého světa a spojujeme je s tradiční maďarskou výrobou, abychom vytvořili tu nejlepší péči o pleť. Většina naší kosmetiky je vyráběna v Maďarsku a malá část v Severní Americe s využitím maďarských receptur a těch nejlepších ingrediencí.